Hetkel toimumas

79
International Clubs
UEFA Champions League
International Clubs
UEFA Champions League
International Clubs
UEFA Champions League

Algab peagi

Spordiennustus Betmaster Eestis

Betmaster on spordiennustuste platvorm, mis pakub klientidele laia valikut koefitsiente ja online kihlvedude kampaaniaid.

Oleme pühendunud spordientusiastidele, kes naudivad panuste tegemist internetis, pakkudes mitmekesiseid võimalusi panustamiseks erinevatel aladel nagu jalgpall, korvpall, jäähoki, tennis, kriket ning ka uuematel aladel nagu e-sport ja e-jalgpall. Avastage online-spordiennustuste maailm koos Betmasteriga, kus kirg kohtub täpsusega, et pakkuda teile parimat kihlveokogemust.

Lai valik erinevaid spordialasid Betmaster Eestis

Betmasteris mõistame, et kihlveokogukonnas on mitmesugused huvid. Seetõttu pakume erinevaid kihlveoturge, mis rahuldavad erinevaid spordieelistusi. Olgu teil huvi traditsiooniliste mängutulemuste või spetsiifilisemate panuste vastu, meie platvorm pakub mitmeid variante. Siin on ülevaade mõnedest kihlveovõimalustest erinevate spordialade osas: 


Betmaster Eestis panustamiseks saadaval spordimeistrivõistlused

Betmaster Eestis mõistame spordi tähtsust oma kasutajate jaoks. Seetõttu pakume laia valikut tuntud spordimeistrivõistlusi, millele saate panuseid teha. Siin on mõned tipptasemel meistrivõistlused, mida võib leida meie platvormilt:

Kuna spordi populaarsus jätkuvalt kasvab, lisame oma platvormile üha rohkem üritusi ka teistelt spordialadelt nagu MMA, käsipall ja teised. 

Mis on spordiennustus?

Spordiennustus on spordiüritustel põhinev õnnemäng, kus mängija ennustab tulemuse ja panustab rahasumma oma ennustusele, eesmärgiga teenida kasumit. Juba üle kümne aasta on spordifännid saanud Betmasteris panustada erinevatele turgudele nii enne ürituse algust kui ka selle ajal, kuna mänge pakutakse ka live-panustamiseks.

Kuidas spordiennustus töötab?

Spordiennustuste tegemise protsess algab spordi ja sündmuse valimisega, millele soovite panustada. Seejärel valite panuse tüübi ja summa, mida soovite panustada. Kui olete valinud soovitud mängud ja koefitsiendid, moodustatakse teie panusekupong. Siin saate näha oma valikuid piirangute ja võimalike kombinatsioonide kohta (kui olete valinud rohkem kui ühe mängu või turu). Kui olete ülaltoodud otsused teinud, näitab kupong teile ka kogu panustatavat summat ja teie võimalikke võite.

Kuidas määratakse spordiennustuse koefitsiendid?

Kui arvestame jalgpallimatši, kus on kolm võrdselt tõenäolist tulemust, siis iga tulemuse tõenäosus on 33,33%. Kuid on palju tegureid, mis muudavad neid protsente ja seega ka matši koefitsiente. Mõned neist on: meeskondade tugevus, tabeliseis, meeskondade vorm, nende vaheline tabeliseis, ajalugu jne.

Kuidas spordiennustuste koefitsiendid töötavad?

Online-kihlveo mängijate jaoks on koefitsiendid mänguga tihedalt seotud. Kihlveo valikud tehakse lähtudes kihlveokontorite pakutavatest koefitsientidest, mis võivad muutuda enne mänge või mängude ajal. Algajate jaoks võib koefitsientide mõistmine olla pealiskaudne, kuid kogenumate mängijate jaoks on see nende kihlveo valikute tegemisel fundamentaalne nõue. Oluline on õppida kõike kihlveo koefitsientide kohta, et saaksite hõlpsasti arvutada oma võidud.

Kümnendkoefitsiendid

Kõige populaarsem meetod kihlveo koefitsientide kuvamiseks on kümnendvorm, mis on lihtne ja arusaadav enamikule eurooplastele ning populaarseim tüüp ka Eestis. Seda tüüpi koefitsient on väljendatud numbriga, mis on suurem kui 1 ja näitab mängija kasumit võidu korral. Koefitsiendi arvutamiseks võime kasutada valemit 1/x, kus X on iga meeskonna võiduvõimalus. Näiteks 100 € panus koefitsiendiga 1.50 annab võidu korral kasumit 50 €.

Murdkoefitsiendid

Murd- või Inglise koefitsiendid, nagu neid ka tuntakse, on populaarsed Suurbritannia kihlveomaastikul. Kõige tavalisem viga, mida mängijad nende koefitsientidega teevad, on eeldus, et hind 1.50 vastab koefitsiendile 1.5/1 murdvormis. Murdkoefitsientide puhul arvutatakse ainult teie kasum absoluutväärtusena, mitte kogu summa, mida te panustasite.

Ameerika koefitsiendid (Moneyline)

Ameerika koefitsiendid on võib-olla kõige keerulisem tüüp, mida kihlveoplatvormidel kohata võib. Selles tüübis kasutatakse enne numbrit plussi (+) või miinust (-) märki, mis näitab, kui palju raha on vaja panustada, et võita 100 €. Näiteks koefitsient -105 tähendab, et peate panustama 105 €, et võita 100 €, mis on umbes võrdne koefitsiendiga 1.95. Seevastu koefitsiendi +110 puhul peate panustama 100 €, et võita 110 €. 

Nii uutele kui ka kogenud spordiennustuste huvilistele on tõenäosuste mõistmine kasulik oskus. Lihtsustatult öeldes esindavad koefitsiendid teatud sündmuse toimumise tõenäosust. Need koefitsiendid võivad muutuda uute arengute, näiteks meeskonnavahetuste või panustamistrendide tõttu.

Mis vahe on tavalisel panustamisel ja live-panustamisel?

Tavaline panustamine tähendab panuse tegemist enne sündmuse algust, samas kui live-panustamine tähendab panuse tegemist sündmuse käigus. Live-panustamine võimaldab mängijatel vaadata sündmust ja panustada sellele, kui see toimub.

Mis on vastutustundlik mängimine?

Betmasteris usume, et meie kohustus on tagada, et teie osalemine hasartmängudes oleks ainult meelelahutuseks. Klienditeeninduse meeskond hästi koolitatud vastutustundliku mängimise küsimustes ning alati leiate esindaja, kes on valmis andma teavet või abi.

Kuidas registreeruda Betmasteris?

Konto loomiseks valige meie veebisaidi paremas ülanurgas "Loo Konto" valik. Täitke vajalikud väljad ja jätkake, kuni olete kogu vajaliku teabe sisestanud.

Kuidas teha sissemakse oma kontole?

Betmasteri sissemaksemeetodid on mitmekesised, sealhulgas Trustly, Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut. Sõltuvalt teie vajadustest valige endale kõige sobivam.

Näita rohkem
Küpsised
Betmaster kasutab isikupärastamiseks küpsiseid. Teenuse kasutamise jätkamisel nõustute sellega.